Jak tworzyć angażujące filmy video, które staną się hitem YouTube? Jak tworzyć storybordy, które pomogą Ci stworzyć dobre filmy? Jak nagrywać, by mieć materiał do zmontowania filmu? I w końcu jak montować film używając nowoczesnego oprogramowania?

Jeśli chcesz znać odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących współczesnych filmów, skorzystaj z bezpłatnych warsztatów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
Nie musisz być specjalistą w zakresie wideo. Wystarczy otwarta głowa i chęci. Nie czekaj – zapisz się na warsztaty we WSIiZ.

Imię i nazwisko*


Telefon*


E-mail*

Rok matury*


Jak oceniasz swój
poziom zaawansowania?*

Wybierz termin*

Transport we własnym zakresie*

*pole obowiązkowe

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu i zakresie niezbędnym do realizacji warsztatu „Nakręć się na studia! Warsztaty realizacji wideo dla maturzystów”.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji konkursów oraz akcji promocyjnych orgaznizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, w których mogę wziąć udział.

WAŻNE INFORMACJE:

Zgłoszenia: TERMIN I – do 21 czerwca 2018 r., TERMIN II – do 5 lipca 2018 r. (decduje kolejność zgłoszeń) Limit miejsc: 20 (na każdy z terminów) Uczestnicy: maturzyści, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Czas trwania: 22 h Koszt: bezpłatne Terminy zajęć: TERMIN I - 25-28 czerwca 2018 r., TERMIN II - 9-12 lipca 2018 r. Miejsce: Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, Kielnarowa 386A, 36-020 Tyczyn


Masz pytania? E-mail: awarywoda@wsiz.rzeszow.pl
Telefon: 17 866 12 15Prowadzący Gabriela Piechnik - artysta fotografik, redaktor kanału IntroTV, a w czasie studiów studenckiej internetowej rozgłośni radiowej. Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze specjalnością Grafika Komputerowa w mediach (I stopień) oraz PR i reklama (II stopień). Asystentka w Katedrze Wzornictwa Przemysłowego WSIiZ i opiekunka uczelnianej telewizji INTRO TV. Iwona Leonowicz-Bukała - dydaktyk na kierunkach dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa. Od kilku lat prowadzi przedmioty związane z tworzeniem treści na potrzeby mediów, m.in. warsztaty prasowe, webwriting i redagowanie tekstów, kreatywne pisanie. Koordynator merytoryczny studenckiego Intro Magazynu, a wcześniej Magazynu Studenckiego Pressja. Redaktor tematyczny czasopisma internetowego „Social Communication. Online Journal”. Adiunkt w Katedrze Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej WSIiZ.