Jak powstaje interesująca grafika? Jak przenieść pomysł z głowy na ekran komputera? Jak wykorzystać możliwości nowoczesnego oprogramowania graficznego? Między innymi na te pytania poznasz odpowiedzi podczas warsztatów graficznych dla uczniów szkół średnich i maturzystów, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Przy okazji zobaczysz, na jakim poziomie kształcimy na innowacyjnym kierunku studiów – grafice komputerowej i produkcji multimedialnej.

Imię i nazwisko*


Telefon*


E-mail*

Rok matury*


Jak oceniasz swój
poziom zaawansowania?*

Wybierz termin*

Transport we własnym zakresie*

*pole obowiązkowe

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu i zakresie niezbędnym do realizacji warsztatu „GRA(fika) – warsztaty graficzne dla maturzystów”.*Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji konkursów oraz akcji promocyjnych orgaznizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, w których mogę wziąć udział.WAŻNE INFORMACJE:

Zgłoszenia: TERMIN I – do 12 lipca 2018 r., TERMIN II – do 19 lipca 2018 r. (decyduje kolejność zgłoszeń) Limit miejsc: 15 (na każdy z terminów) Uczestnicy: maturzyści, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Czas trwania: 20 h Koszt: 50 zł Terminy zajęć: TERMIN I - 16-19 lipca 2018 r., TERMIN II - 23-26 lipca 2018 r. Miejsce: Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, Kielnarowa 386A, 36-020 Tyczyn


Masz pytania? E-mail: awarywoda@wsiz.rzeszow.pl
Telefon: 17 866 12 15Prowadzący Mikołaj Birek - Zajmuje się rysunkiem, ilustracją, animacją 2D, montażem wideo, kompozycją i obróbką dźwięku – sprawdź m.in. Art of Ruin. Ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie (2005). W latach 2006-2009 studiował kierunek Grafika, specjalizacja Rysunek na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie (dyplom w pracowni rysunku prof. Stanisława Sobolewskiego). W latach 2009-2011 odbył studia magisterskie na Wydziale Sztuki tej samej uczelni, kierunek Grafika, specjalizacja Fotografia/ Multimedia. Dyplom magistra uzyskał w pracowni fotografii i multimediów prof. Haliny Cader. Mieszka w Nowym Borku z żoną i trzema kotami. Łukasz Bis - W 2003 rozpoczął studia na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Przez trzy lata studiów był stypendystą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Od drugiego roku rozpoczął pracę – począwszy od stanowiska grafika 3d (Pixelforge oraz e-future), poprzez stanowisko Kierownika Projektów (Ideo Sp. z o.o). Od października 2008 roku jest wykładowcą w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Obecnie jest pracownikiem Katedry Wzornictwa Przemysłowego. Odpowiada za organizację kultowej konferencji InternetBeta. Jest Członkiem Branżowej Rady ds. Kompetencji IAB Polska. Od lutego 2016 roku pełni funkcję Pełnomocnika Dziekana WAiNS ds. kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna. Obecnie mieszka w Zielonce, z żoną, dwoma synami, czterema patyczakami, dwoma papugami, bojownikiem i psem Galą z potomstwem.